AQUAPLASTIK MORAVA s.r.o.
Vaše voda ve správných rukou

Aplikace „SET & GO PRO“

„SET & GO PRO“ je profesionální aplikace pro chytré telefony a tablety (Android), která změnila navždy způsob práce se svářečkami RITMO vybavenými Easy Life ovládáním.

„SET & GO PRO“ slučuje jednoduchost použití, inovaci, kvalitu, také s výhodou v systému CNC svařování, ale markantně snižuje jeho cenu. VÝHODY Aplikace eliminuje náklady spojené s ukládáním záznamů o svárech a nabízí nejvyšší kvalitu a nejnižší cenu.

JAK TO FUNGUJE? Jednoduše nastavíte svářečku přes Váš chytrý telefon nebo tablet několika kroky: výběrem mezinárodního svařovacího standardu (ISO, DVS, UNI, ASTM, etc.), volbou průměru potrubí, SDR, a svařovaného materiálu.

Aplikace umožňuje sbírat, přenášet a uchovávat data získaná z chytrého telefonu včetně GPS souřadnic. Lze zaznamenat přesnou pozici každého sváru a celého staveniště. Chytrým telefonem můžete skenovat čárové kódy jednotlivých trubek, identifikační kartu operátora a pořídit fotografie před a po instalaci potrubí.

S detailním záznamem pořízeným na konci každého sváru budete mít záznamy o přesných parametrech při průběhu svařování včetně přesných grafů, které je možné porovnat s mezinárodními standardy a geolokační mapou. Můžete sdílet záznamy o svařování v PDF formátu skrze email, aplikaci ke sdílení zpráv (messenger, whatsapp), uložit je do Vašeho telefonu nebo nahrát na vzdálené uložiště (cloud). Vyberte si aplikaci "SET & GO PRO", protože bezpečnost a kvalita jsou součástí Vaší práce!

Katalogový list