AQUAPLASTIK MORAVA s.r.o.
Vaše voda ve správných rukou

Ritmo

 • RITMO CELOSVĚTOVĚ
  Svářečky Ritmo mají profesionální distributory a technickou podporu po celém světě. Naši zaměstnanci jsou připraveni Vám poskytnout pomoc.

 • ŠKOLENÍ
  Na základě mnohaleté praxe provádíme zákaznické školení obsluhy. Kurzy jsou zaměřeny na výcvik práce s produkty nejlepším možným způsobem.

 • PRODEJNÍ TECHNICKÁ PODPORA
  Pokud klient, nebo potencionální klient uvažuje o koupi produktu, je naším standardem pomoci mu s výběrem nejlepšího řešení k potřebám zákazníka.

 • CELOSVĚTOVÁ DOPORUČENÍ
  V našem technickém oboru zákazník požaduje kvalitní podporu. Díky zkušenostem sebraným za roky existence a ko-operaci s několika výrobci, institucemi, školami a výukovými organizacemi je společnost RITMO schopná poskytnout komplexní rady ke všem vzniklým záležitostem. Naše společnost je dlouhodobým členem Italské pracovní skupiny – UNIPLAST, jejímž zaměřením je studium a návrh nových standardů na poli svařování plastů. Skupina je důležitá vzhledem k faktu, že rozšiřování svařování plastů by mělo být následováno jemnou citlivostí pro bezpečnostní záležitosti, aby byl zajištěn trvalý růst. Pracovní skupina připravuje návrhy a prezentuje je UNI skupině, která návrhy probírá, diskutuje a eventuálně je transformuje do nových standardů.

 • ZÁRUČNÍ A POZÁRUČNÍ TECHNICKÁ PODPORA
  Servisní centrum RITMO umí vyřešit všechny druhy technických problémů, a také provádět generální opravy našich strojů. Ritmo má další servisní centra v zahraničí, která jsou vázána na oficiální distributory.

 • OŽIVENÍ A ODZKOUŠENÍ
  Technici společnosti Ritmo jsou připraveni zprovoznit a otestovat svařovací stroje u klienta, takže svařování může být zahájeno téměř okamžitě.