AQUAPLASTIK MORAVA s.r.o.
Vaše voda ve správných rukou

O nás

Firemní filozofie a strategie

Strategií naší společnosti je neustálé rozšiřování portfolia dodávaných výrobků, upevňování pozice mezi firmami na trhu a poskytování produktů a služeb, které napomohou našim zákazníkům k jejich větší spokojenosti a prosperitě. Máme rychlé a vstřícné reakce na požadavky trhu. Cílem je maximální spokojenost všech našich zákazníků a to jak v oblasti kvality výrobků a služeb, tak i v jejich spolehlivosti. Rádi Vám vypracujeme konkrétní cenovou nabídku a zákazníkům se věnujeme v plné míře od zpracování objednávky až po dodání zboží. Součástí je i záruční a pozáruční servis a dodávka náhradních dílů.

O firmě

Společnost AQUAPLASTIK MORAVA s.r.o. byla založena v roce 2003 jako česká obchodní firma. Hlavní činností firmy je velkoobchod s plastovými potrubními systémy a poskytování komplexních služeb v oblasti závlahových systémů. Základní podnikatelskou filozofií je dodávka produktů vysoké kvality v příznivých cenových relacích na českém a slovenském trhu. Prodejní sklad našich výrobků i sídlo firmy je v Bystřici nad Pernštejnem, kde Vás rádi uvítáme.

Dodáváme výrobky od renomovaných výrobců a pro některé z nich děláme obchodní zastoupení pro Českou republiku. Jedná se především o následující výrobce:
A.V.F. Astore Valves and Fittings s.r.l. – PVC tvarovky a armatury
Polypipe Italia s.r.l. - PVC a PP-H tvarovky a armatury
Georg Fischer piping systems Ltd. – trubky, tvarovky a armatury PVC-U, PVC-C, PP-H, PE, ABS a PVDF
SUPREME – PP svěrné tvarovky a navrtávací objímky
Van de Lande B.V. – PVC-U tvarovky a armatury
DYKA – PVC-U trubky
LARETER s.p.a. – PVC-U trubky
PLAST PROJECT S.R.L. – komponenty pro závlahy
Bison International B.V. – lepidla a čističe pro lepení plastů a další doplňky
Henkel - lepidla a čističe pro lepení plastů a další doplňky
RITMO S.p.A. – stroje a nářadí pro svařování plastů
Rothenberger – nářadí pro instalaci a montáže

Naše společnost má vyškolené pracovníky pro lepení a svařování plastových potrubních systémů s certifikátem „evropský svářeč termoplastů“ a „lepič plastů“. Můžeme tedy nabídnout také montáž potrubních rozvodů.